mobilmenuiconmobilsearchicon

Blog

PATİLİ DOSTLARIMIZ VE HALILARIMIZ
PATİLİ DOSTLARIMIZ VE HALILARIMIZ
Evcil dostlarımız yapıları gereğince istemsizce halılarımızı üzerinde tüyleri veya dışkıları ile kirletebilir. VG Halı olarak patili dostlara sahip ev sahiplerine halı temizliği konusunda birkaç ipucu vermek istedik.
KALİTELİ HALIYI, UYGUN FİYAT NASIL BULURUM?
KALİTELİ HALIYI, UYGUN FİYAT NASIL BULURUM?
Her iplik türünün belli avantajları ve dezavantajları vardır. Kullanacağınız mekâna ve trafiğe bağlı olarak alacağınız halılarda uygun fiyat kadar kullanılan iplik türünü de dikkate almanızda fayda var. En kaliteli iplik türünü yün olarak değerlendirecek olursak, yüne en yakın iplik türü akriliktir. Akrilik ise pamuk ve viskon ile birleştiği takdirde kaliteli ve cazip fiyatlı halılar ortaya çıkabiliyor.
HALIMI NASIL TEMİZLEMELİYİM?
HALIMI NASIL TEMİZLEMELİYİM?
Halı temizliği konusunda ilk adımımız her zaman ürünlerin arkasında bulunan kullanım talimatıdır. Bu talimatlar sayesinde halılarımız en pratik ve sağlıklı yollar ile kalitesini koruyacaktır.
NEREYE, NASIL HALI SEÇMELİYİM?
NEREYE, NASIL HALI SEÇMELİYİM?
Halıların önce ki dönemlerden beri kullanım alanları özellikle ev olmuştur fakat son yıllarda halı üretiminde kullanılan iplik ve maddelerin, sentetik bir hale kavuşmaya başlamasıyla birlikte halıların maddi değerinde düşüşe yol açmıştır.
KALİTELİ HALIYI NASIL ANLARIM?
KALİTELİ HALIYI NASIL ANLARIM?
Halıda kalite olarak aranan üç temel özellik vardır. Birincisi; uzun soluklu bir kullanıma sahip olması ve dokusunu kaybetmemesi. İkincisi; halının dokunuş türü; sık ya da seyrek dokunması halıda önemli bir detaydır. Üçüncü olara​​​​​​​k ise; ilk alındığındaki görüntüsünü koruyabilmesidir.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
Yükleniyor...